Problem
First name
Giselle
School
Westridge
Country
Age
0
I chose the question,How much does each healthy snack cost? To collect the data, you first need to figure out the price of all the snacks you are selling, and then figure out if you would make the price less if the person buys more than one. To present the data I will need to write the price of all the snacks on the front of the store. I will use the date to answer my question, and sorting things out between the snacks.